italy
Italy

ویرایش جدید خطوط راهنمای دایرکتیو اروپایی اتکس


خطوط راهنمای دایرکتیو مربوط به محصولات مورد استفاده در محیطهای دارای ریسک انفجار یا اتکس (2014-34-EU)، به جزییات بیشتر و تفسیر نیازمندیهای دایرکتیو اتکس اروپا می پردازد و آگاهی از راهنماهای موجود در این مدرک، در درک بهتر نیازمندیهای دایرکتیو اتکس و روشن شدن آن، نقش مهمی دارد.

هر آنچه درباره محصولات ضد انفجار، ارزیابی انطباق و صدور گواهینامه اتکس باید بدانید در سامانه گواهینامه ضد انفجار ، در دسترس شماست !


ویرایش سوم خطوط راهنمای دایرکتیو اروپایی مربوط به گواهینامه اتکس (2014-34-EU)

هدف از انتشار خطوط راهنما یا Guidelines مربوط به دایرکتیو اروپایی گواهینامه ATEX ، شفاف نمودن موضوعات مشخص و روش هایی است که در دایرکتیو 2014-34-EU اروپا ، که مرتبط با تجهیزات و سیستمهای حفاظتی مورد نظر برای استفاده در محیطهای انفجاری بالقوه است، می باشد.

این خطوط راهنما می بایست به همراه دایرکتیو اتکس و همچنین راهنمای آبی یا Blue Guide کمیسیون اروپا برای پیاده سازی قوانین محصول اروپا ، مورد استفاده قرار بگیرد.

این خطوط راهنماها فقط برای استفاده مقامات قانونی کشورهای عضو اتحادیه اروپا نبوده بلکه برای استفاده فعالان اقتصادی مانند تولید کنندگان، انجمنهای مرتبط با تولیدکنندگان، نهادهای انتشاردهنده استانداردها و همچنین نهادهای ارزیابی انطباق اروپایی، می باشد.

ابتدا و در درجه نخست، خطوط راهنمای دایرکتیو اتکس برای تاییدیه ضد انفجار، زمانی که بطور درست بکار برود، باید این اطمینان را بدهد که دایرکتیو اتکس باعث از بین رفتن مشکلات و سختی های مرتبط با جابجایی آزاد کالاها در درون اتحادیه اروپا (EU) و منطقه اقتصادی اروپا (EEA) می شود.


دانلود متن اصلی ویرایش جدید خطوط راهنما یا Guidelines دایرکتیو اتکس اروپا


این موضوع باید مورد توجه قرار بگیرد که بیانیه های نوشته شده در خطوط راهنمای دایرکتیو اتکس، فقط به بکارگیری دایرکتیو 2014-34-EU ارجاع می نماید ، مگر آنکه غیر از آن مشخص شده بوده و تمامی طرفهای ذینفع این راهنما مانند تولیدکنندگان کالاهای ضد انفجار و نهادهای صدور گواهی ضد انفجار ex یا اتکس، می بایست از سایر نیازمندیهایی که ممکن است کاربرد داشته باشد، آگاه باشند.

پیاده سازی الزامات دایرکتیو اتکس اروپا به شماره 2014-34-EU ، از تاریخ 20 آوریل 2016 برابر با اول اردیبهشت 1395، جایگزین دایرکتیو قبلی 94-9-EC شده است.

ویرایش سوم خطوط راهنماهای دایرکتیو وسایل ضد انفجار یا اتکس اروپا، در تاریخ 26 ماه می 2020 ، برابر با 6 خرداد 1399، بوسیله گروه کاری اتکس کمیسیون اروپا، منتشر شده است.


  • پرسشها یا ابهامات خود در ارتباط با خطوط راهنمای دایرکتیو ضد انفجار (اتکس) اروپا را از طریق اطلاعات تماس نوبل سرتیفیکیشن و یا سامانه دانش فنی نوبل سرتیفکیشن ، با ما در میان بگذارید.

  • اگر درخواست ارزیابی محصول و صدور گواهینامه ضد انفجار یا اتکس را دارید ، به این صفحه مراجعه نمایید.

  • 021 888 999 11
  • phone
whatsapp