Italy

هشدار به تولیدکنندگان متقاضی دریافت گواهینامه CE اروپا

گروه صدور گواهی محصول اروپا ، سی ای ، CE Mark


هدف از دریافت گواهینامه CE اروپا، چه صادرات محصول به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و ترکیه باشد و چه تبلیغات و جلب اعتماد بازار داخلی، دریافت گواهی CE نامعتبر از مراکزی در کشور که نماینده ارگان مطلع اروپایی نیستند، با هر میزان مبلغ پرداختی، به جز هدر دادن سرمایه و لطمه به اعتبار سازمان شما، حاصل دیگری در پی ندارد !

تولید کننده گرامی !

با توجه به افزایش روز افزون مراکز نامعتبر ارائه دهنده گواهینامه جعلی CE در کشورمان و متاسفانه حضور قوی این مراکز در تبلیغات فضای مجازی، در بسیاری موارد، تخلفات زیر در فضای بازار آشفته صدور گواهینامه CE در ایران دیده می شود :

  • صدور گواهینامه نامعتبر CE برای محصولی که قرار دادن نشان CE بر روی آن، غیر قانونی بوده و طبق قوانین اروپا، تاییدیه دیگری برای آن باید صادر شود، و یا

  • صدور گواهینامه نامعتبر CE بوسیله مرکزی که ارگان مطلع اروپایی یا نهاد صدور گواهینامه CE یا NB نیست، و یا

  • صدور تاییدیه CE به روش خوداظهاری، برای محصولی که طبق قوانین اروپا، ارزیابی انطباق آن باید مستقیما بوسیله NB انجام شده و گواهینامه CE دارای کد نهاد صدور گواهی برای آن صادر شود.


بنابراین قبل از اقدام به جستجوی مرکز صدور مجوز CE ، حتما این نوشتارها را ببینید :


هشدار  !

ارائه گواهینامه نامعتبر CE به گمرک کشورهای خارجی به خصوص گمرک کشورهای اروپایی و ترکیه، به جز توقیف محموله صادراتی و ترخیص نشدن آن، باعث تحمیل جریمه های سنگین برای شرکت صادر کننده کالا خواهد شد.


  • پرسشها و ابهامات خود درباره مراکز مدعی صدور گواهینامه CE در ایران و همچنین کنترل اعتبار نهادهای صدور گواهینامه CE اروپایی را از ما بپرسید.

  • برای ارزیابی محصول و دریافت گواهینامه معتبر CE که قابل پذیرش بوسیله کلیه مشتریان شما در خارج از ایران و گمرک کشور مقصد صادرات شما باشد، با ما تماس بگیرید.

  • 021 888 999 11