راستی آزمایی گواهینامه های صادر شده

گواهینامه های سیستم مدیریت (ایزو)

درستی و اعتبار گواهینامه های ایزو که بوسیله نوبل سرتیفیکیشن صادر می شوند ، از طریق روشهای زیر ، قابل ردیابی و راستی آزمایی است ،

1- وارد نمودن نام کامل مجموعه دارنده گواهینامه در قسمت Organization ، یا

2- وارد نمودن شماره گواهینامه در قسمت Certificate No

می توانید اطلاعات و جزییات مربوط به گواهینامه ایزو صادر شده مورد نظر خود را بیابید .

توجه مهم : در موتور جستجوی وب سایت نوبل سرتیفیکیشن، نام مجموعه دارنده گواهینامه ایزو ، باید دقیقا مطابق با همان عبارتی باشد که در گواهینامه قید شده وارد شود، و یا در صورت جستجو از طریق شماره گواهینامه ، کاراکترها (حروف و اعداد) ، بدون فاصله از هم تایپ شوند.

در صورتیکه برای یک مجموعه چندین گواهینامه ایزو صادر شده باشد ، برای جستجوی هر یک از آنها ، باید فقط شماره گواهینامه مورد نظر را در قسمت Certificate No ، وارد نمایید .


برای اطلاع از روش جستجوی گواهینامه های اکردیته (تحت اعتبار) صادر شده بوسیله نوبل سرتیفیکیشن ، فایل راهنمای جستجو و راستی آزمایی گواهینامه های اکردیته صادر شده از طریق وب سایت مرکز ملی اعتباربخشی ایتالیا را دانلود و مطالعه نمایید .


گواهینامه های محصول صادره از ECM ایتالیا

درستی و اعتبار گواهینامه های انطباق محصول از نوع خوداظهاری ، نشان سی ای (CE) ، اتکس (ATEX) و سایر گواهینامه های انطباق محصول که بوسیله ECM ایتالیا صادر می شوند ،

برای گواهینامه هایی که سرویس ردیابی گواهینامه ها از طریق وب سایت ECM ایتالیا فعال نباشد، مجموعه ذینفع که گواهینامه از سوی شرکت مدعی دارنده گواهی به ایشان ارائه شده است، با ارسال تصویر گواهینامه به شرکت نوبل سرتیفیکیشن، نماینده رسمی و انحصاری ECM ایتالیا در ایران، به آدرس ایمیل info@nobelcert.com ، می توانند اعتبار و درستی گواهینامه خود را راستی آزمایی نماید.


گواهینامه های محصولات ساختمانی صادره از DEDAL بلغارستان

درستی و اعتبار گواهینامه های سی ای (CE) محصولات ساختمانی ، که از Dedal بلغارستان صادر می شوند، از طریق این لینک در وب سایت Dedal بلغارستان ، قابل ردیابی و راستی آزمایی است . 


بازخورد شما در مورد راستی آزمایی گواهینامه های نوبل سرتیفیکیشن

در صورتیکه تا کنون اعتبار گواهینامه دریافتی از نوبل سرتیفیکیشن را راستی آزمایی نموده اید ، رضایت خود را از طریق تکمیل فرم زیر با ما در میان بگذارید .